+420 702 009 200 info@travelcar.cz

Už se vám stalo, že jste si něco objednali, měli nějaké očekávání, a nakonec to bylo úplně jinak? Především velmi nevýhodné pro vás? Pokud se tomu chcete vyhnout při pronájmu auta, dejte si pozor na následující věci.

1. Říkají, že mají ochotný personál. Ale je to opravdu tak?

Mnoho firem se chlubí tím, že má ochotný personál. Vždyť proč ne. Chodili byste do obchodu, kde jsou na vás hrubí nebo si vás nevšímají? Nemusíte odpovídat, protože je to nanejvýš zřejmé. Otočili byste se a už nikdy v životě jste tam nevkročili.
No, mít GPS, které vám neporadí, protože se právě přestavuje cesta a musíte jet jinudy, a personál autopůjčovny vás bude navigovat podle mapy i 30 minut, jen abyste dorazili včas, tomu se říká autopůjčovna s velkou ochotou. Mít schopného a ochotného člověka v call centru není jen o tom, že mu dáte předem připravené odpovědi na různé situace. Musí mít i empatii, porozumění a ochotu pomoci. To lidé automaticky nemají. Třeba mít hlavně lidí se správným přístupem.

2. Ne vždy můžete čekat v každé pobočce totéž

Byli jste už někdy u McDonalds? Pokud ano, tak pak víte, že bez ohledu na to, do které pobočky zajdete a ve kterém městě, vždy dostanete přesně totéž. Tentýž recept, tytéž produkty, stejná kvalita. Možná byste čekali totéž při každé firmě, ale ne vždy to platí. Co oblast, to mohou být rozdílné vyškolení lidé nebo jiné nařízení pro dané město či region.

3. Spoustu výhod, ale jen když jste členem nějakého programu

Už jste měli zkušenost, že vám bylo něco nabízeno zdarma, ale pak jste zjistili, že to až tak zdarma není? Že musíte splnit nějaké podmínky? Často je to i proto, že tyto podmínky nejsou dostatečně komunikovány. Vstup do programu autopůjčovny se vám často vyplatí. Můžete mít například přistavení auta zdarma nebo vyšší slevy na pronájem. Proto si před pronájmem dobře podívejte, zda má autopůjčovna nějaký výhodný program pro členy a zda jsou nějaké služby zvýhodněné nebo zdarma, pouze pokud jste členy.