Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Auto na svatbu - Travelcar.cz
+420 702 009 200 info@travelcar.cz

Svatba je pro každého člověka výjimečným dnem. Nezáleží na tom, zda jste v pozici nevěsty, ženicha, svědka či známého. Každý si chce tento den užít naplno a zapamatovat si ho v co nejlepším světle. Se svatbou však souvisí i množství příprav a starostí. Často se tak zapomene na to, kdo bude řidičům novomanžele, či jak se hosté přemístí z kostela na hostinu, popřípadě domů. Právě zde může vhodně posloužit autopůjčovna, která vám nabízí pronájem mikrobusu.

S ním dokážete odvézt svých svatebních hostů přesně tam, kde potřebujete. Hosté tak nemusí řešit jak se dostanou domů nebo který z nich se obětuje a bude dělat řidiče. Všichni se tak můžete plně soustředit na zábavu a užívat si svatbu plnými doušky. Kromě mikrobusu si v autopůjčovně můžete zajistit i pronájem auta pro novomanžele – svatební auto je přece více než důležitou součástí každé svatby. Posloužit může na pěkné svatební fotografie, dodá jistý šarm celé události a novomanžele dopraví na svatební hostinu. Kromě toho si novomanželé mohou v autě vychutnat i první šampaňské, což celé události dodá romantickou atmosféru.

Navíc si můžete vybrat z různých značek a typů vozidel. Ať už máte rádi jakýkoliv typ vozu, u nás určitě najdete to pravé auto na svatbu. Výhodou také je, že si auto můžete zajistit a vyzdobit sami, podle svých představ. Nemusíte tak trpět výzdobu, kterou vám někdo předem určil a o které nejste zcela přesvědčeni. Trápit vás nemusí ani technický stav či čistota vozidel. Všechna auta dodáváme plně funkční a umyté – stačí jen nasednout a vyrazit auto na svatbu z půjčovny.