+420 702 009 200 info@travelcar.cz

Celý rok jste se na to těšili. Konečně dovolená, na které si odpočinete, navštívíte krásná místa a zažijete nové věci. Máte vlastní auto, tak nasednete a vyrazíte vstříc novým dobrodružstvím. Nadšení ve vás vře a nemůžete se dočkat, dokud už dorazíte na místo. Co se však stane? V půlce cesty se vám porouchá auto.

Ani takové případy nejsou výjimkou u starších vozidel. Dovolená se tak poté změní na chaos a problémy s dopravou.
Dá se tomu ale snadno předejít. Stačí využít pronájem auta.

Půjčovny aut se musí o svá vozidla starat a pravidelně je servisovat. V našem vozovém parku například nemáme auta starší 3 let. Nestane se vám tak, že by půjčené auto nebylo ve skvělém stavu.

Půjčit si na dovolenou auto má i další výhodu. Pokud jste si své vlastní auto kupovali pro jízdu ve městě a nemá velký úložný prostor, můžete si půjčit vůz podle konkrétních potřeb. Pokud cestujete více než jedním autem, můžete si pronajmout i auto s větším úložným prostorem.

Dovolená s vypůjčeným autem má jen jeden háček. Pokud si půjčujete vozidlo, dejte si pozor, do kterých zemí půjdete. Autopůjčovny mohou mít v podmínkách, že nesmíte jet do rizikových zemí, v nichž převládají například politické nepokoje. Dobře si proto podívejte, zda autopůjčovna takový seznam má a do kterých zemí nelze jít.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat